ProjexKuaför Temalı İsim Yazılabilir Dekoratif Saat
ProjexKuaför Temalı İsim Yazılabilir Dekoratif Saat
ProjexKuaför Temalı İsim Yazılabilir Dekoratif Saat

Kuaför Temalı İsim Yazılabilir Dekoratif Hediyelik Duvar Saat

Marka : Projex
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺661,30(KDV Dahil)
İndirimli : ₺389,00(KDV Dahil)

Projex  I  Sanat Atölyesinden Sevk  I  Müşteri Dostu Firma

Bu ürünü eşinize dostunuza sevdiklerinize hediye edebileceğiniz dekoratif bir üründür. Kişiselleştirilebilir. İsim bilgisini bize iletirseniz bu bilgi saatin içine işlenecektir. Sevdikleriniz için harika bir sürpriz olacaktır.

 

Ürün Seçerken Dikkat Edin

Ürünü seçerken modeli belirlemeyi unutmayın. Her resimin üstünde model numarası yazmaktadır. Model numarasını dikkatle seçin. Sonraki aşamada ürün sizin için kişiselleştirileceğinden model seçimi önemlidir.

Modeli seçtikten sonra siparişin not kısmında saatin içinde yer almasını istediğiniz isimleri girin. En fazla 2 isim girilebilmektedir.

Ürün Özellikleri

Ürün komple 4 mm ahşap mdfdir. Saati çivi ile diğer parçaları ise gönderdiğimiz çift taraflı bant ile duvara uygulanır. Saat Mekaniği: Akar Çalışır, Mekanik. Yelkovan Akrep 1,5mm Metaldir, Silver Gümüş rengidir. Sessiz Çalışır

 Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.

Fiyata dahil değildir. Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Siparişini oluşturduğunuz bazı ürünlerde teslimat, üreticinin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garanti Bilgisi

2 Yıl Üretici Firma Garantisi Altındadır 

 

 

 

Benzer Ürünler